השקעות - טיפים וכלים כללי

הדרך למציאות כלכלית משופרת

מושגים מהעולם הפיננסי הם דיירי קבע במציאות היום-יומית וכולנו היינו רוצים להבין מי זה הדאו ג'ונס הזה שיש לו מדד כל כך חשוב ולפי מה נקבע שער הדולר. אבל אם גם אנחנו לא גאונים פיננסים, אנחנו עדיין יכולים לשלוט במציאות הכלכלית הפרטית שלנו ולשפר אותה, לא רק על מנת לצאת מהבוץ, אלא גם על מנת לצבור חסכונות.

ההנחה שרק בעלי הון יכולים להיות משקיעים היא שגויה ולמעשה כל אחד הוא משקיע פוטנציאלי, כאשר גם החסכונות להם מופקדים סכומים שונים מהשכר החודשי שלנו – פנסיה, קופת גמל ועוד – הם סוג של השקעה. עם קצת הכוונה נוכל לבחור במסלולים המתאימים למצבינו הפיננסי ולראות רווחים שיאפשרו לנו לגמור את החודש וגם להיות רגועים לגבי העתיד.

בהנחה שלא סיימנו אתמול את לימודי מנהל עסקים ושוק ההון, כדאי לפנות לאנשי מקצוע בתחום, העוסקים בייעוץ השקעות, ניהול קרנות נאמנות, קופות גמל, מט"ח, אג"ח וכן הלאה. במסגרת אותו גוף מקצועי, נוכל לקבל גם המלצות לגבי אפיקי השקעה נבונים וזהירים שיבטיחו רווחים לטווח ארוך וגם ליווי בהמשך הדרך.

אל מול האפשרות להגדיל את ההכנסות והחסכונות, הפיתוי לצאת לדרך כמשקיעים בכוחות עצמינו הוא גדול ויכול להיות שאפילו נזהה הזדמנות טובה, אבל רוב המשקיעים המתחילים נוטים לעשות טעויות גדולות ולהפסיד כסף ועדיף שלא לקחת סיכונים מיותרים.

Related posts

איך לחסוך כסף בלי מאמץ

סקירת שוק שבועית לתאריך 10.10.2009

תיקי השקעות אינפו

הגיוסים בתעשיית קרנות הנאמנות נמשכים: כ-380 מיליון ₪ בסיכום שבועי

כתיבת תגובה

Login

X

Register

דילוג לתוכן