• דף הבית
  • מידע למשקיעים
  • קבוצת משקיעים חרדית, בראשותו של הרב חיים רייכר – רוכשת את פעילות המכון לבריאות הרגל
מידע למשקיעים

קבוצת משקיעים חרדית, בראשותו של הרב חיים רייכר – רוכשת את פעילות המכון לבריאות הרגל

קבוצת משקיעים חרדית, בראשותו של הרב חיים רייכר – יו"ר ארגון "יסוד עולם", רוכשת את פעילות "המכון לבריאות הרגל" ומייצאת אותה לרחבי העולם

הרב חיים רייכר יו"ר ארגון 'יסוד עולם', העומד בראש קבוצת משקיעים חרדית, רוכש את פעילות "המכון לבריאות הרגל" ומייצא אותה לרחבי העולם, עם דגש לקהל החרדי, ש30% ממנו סובל מפטרת הציפורן, בשל נעילת נעליים סגורות במשך כל היום. הרב חיים בדק את פעילות המכון וגילה כי קיימת הצלחה של מעל 90% בטיפול בפטרת הציפורניים וכפות הרגליים, באמצעות לייזר, בשילוב תכשירים ייחודים שפותחו ע"י המכון.

רשת "המכון לבריאות הרגל", המונה 9 סניפים ומתמחה בטיפולי לייזר מתקדמים להסרת פטרת הציפורניים וכפות הרגליים, מתפתחת גם לשווקים בינלאומיים, זאת בעקבות רכישת הפעילות ע"י הרב חיים רייכר. יש לציין כי קהילות חרדיות גדולות, בארה"ב, קנדה ובאירופה, כמהות לפיתרון לבעיה החמורה, שהיא גם בעיה הלכתית, להיכנס למקוואות או לבריכות, מפאת: "לפני עיוור לא תיתן מכשול", מאחר ופטרת הציפורן וכפות הרגליים, היא מדבקת.

פעילותה של הרשת עוסק במחקר ופיתוח, המובילים אותה להישגים מנצחים בתחומה. הרשת עושה שימוש טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר בענף ושילוב שיטות חדשניות ומהפכניות בתחום ריפוי הפטרת. כעת רכש הרב חיים רייכר את הפעילות של 8 מתוך 9 סניפי הרשת, למעט סניף הראשי בפתח תקווה, שיישאר בבעלותו הבלעדית של המכון וישמש להדרכה וטיפולים מיוחדים. בנוסף לכך, בקרוב יחלו לפעול שני סניפים נוספים, אחד מהם סניף המיוחד לVIP, המיועד לעשירון העליון וממוקם במלון הילטון ת"א.

יש לציין שחלק מהסניפים נמסרו בזכיינות לגורמים מובילים בתחום. בתכנון העתידי, הוספת טיפולים ייחודיים לבעיות הרגליים ובמיוחד טיפול ברגליים סוכרתיות, באמצעות מכשור חדיש ביותר, המיובא בימים אלה מארה"ב. אתר המכון: http://www.pateret.com/

Related posts

האם יש עוד מקום לעליות במניות הגז אחרי שניו מד אנרג'י זינקה בכ-40% ביומיים?

שרון ריחניאן יועץ פיננסי

עבודה מרחוק – האם כדאי להשקיע? [דעה]

השקעות מניבות: 10 אפיקי השקעה מומלצים

ben

כתיבת תגובה

Login

X

Register

דילוג לתוכן