כללי

מסחר בנפט

מאת: menash12345

מסחר בנפט – אפשרות לגרוף רווחי עתק

לסחור בנפט

הנפט הפך בשנים האחרונות להזדמנות עיסקית להרוויח כסף רב מהתנודתיות הרבה שהמחירו מייצר. מחיר הנפט נקבע בבורסת הסחורות ומחירו נגזר מאירועים פוליטיים שונים כגון מלחמות , הפיכות ואירועים כלכליים שונים

כגון ציפייה למיתון או צמיחה בכלכלות. הנפט ידוע בכינויו גם כזהב השחור והינו משאב טבעי המופק מעומק רב בקרקעית כדור הארץ.

המסחר בנפט מתאפשר דרך ברוקרים אשר מצטטים את מחיר הקניה והמכירה ומפשרים לסחור במכשיר זה 24 שעות בימימה מיום ראשון בערב ועד יום שישי אחה"צ . כך ניתן להגיב לכל אירוע פוליטי , או כלכלי ולגרוף רווחים באם זיהית נכון את מגמת המסחר.

במהלך המסחר היומי ניתן לבצע עסקאות רבות לפי תנודת המחירים למכור ולקנות גם בכיוון של עליית מחירים וגם באם המחיר יורד דרף ביצוע שורט על המחיר.

בשנים האחרונות ראינו תנודות רבות במחיר הנפט שעה שעלה מרמות של 15$ לחבית למחיר של כמעט כ 150$ לחבית נפט. עליה זו של מאות אחוזים יצרה הזדמנות לגריפת רווחי עתק של מאות ואלפי אחוזים באם סחרת עם מינוף על מחיר הנפט .

המסחר בנפט מתאפיין מרגע של זיהוי מגמה בשינויים של עשרות אחוזים בתוך מספר דקות ומאפשרות לסוחר החכם גריפת רווחים רבים. סוחרים רבים גילו את האופציה לסחור בנפט והפכו את מחירו לספקולטיבי מאוד שאינו נקבע אך ורק לפי שיקולים כלכליים טהורים.

מחיר הנפט שנמדד לפי חבית נפט נקבע בבורסת הסחורות בניו יורק ושיקאגו וניתן לרכישה דרך חוזים עתידיים .בעבר היה צריך לקנות חוזה על הנפט דרך ברוקרים אמריקאיים אשר גבו עמלות גבוהות והפכו את המסחר ללא כדאי.

כיום ניתן לסחור דרך ברוקרים ישראילים ובמחירים זולים ותחרותיים שמאפשרים לסוחר לסחור במהלך היום לקנות ולמכור מספר רב של פעמים לפי תנודתיות הנפט במהלך היום ולגרוף רווחים גבוהים.

חברת ביזטרייד מאפשרת לסחור בנפט בעלות הכי נמוכה בשוק לאתר המסחר לחץ כאן מסחר בנפט בתוכנה בעברית שמספקת גרפים ומידע בזמן אמת . ניתן לסחור דרך מינוף גבוה ובכך לסכן סכום כסף נמוך ביותר ומצד שני לגרוף רווחים גבוהים מאוד. כמו כן ניתן להגדיר שער הגבלת רווח והפסד והביצוע מתבצע באופן אוטומטי ברגע שמחיר הנפט מגיע למחיר המיועד.

פרטים אודות מחבר המאמר:

מסחר במעוף ומטח

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/41562/מסחר-בנפט

Related posts

מיסים והיטלים בהפשרת קרקע חקלאית

מדדים שונים בבורסה בתל אביב

דרופשיפינג למתחילים – מהו דרופשיפינג ואיך זה עובד?

כתיבת תגובה

Login

X

Register