כללי מט"ח

השעות הכי טובות למסחר בפורקס

מאת: רוית זרגר

אם אתה רוצה להרוויח מזומנים נוספים מלבד השכר משעות העבודה הרגילות של העסק שלך, אולי הגיע הזמן להיכנס לשוק הפיננסי. אחד מהשווקים הפיננסים המניבים רווחים גדולים עבור משקייעה הוא שוק המסחר במט”ח.

מלבד העובדה כי שוק הפורקס יכול לתת לך הזדמנות להרוויח הרבה כסף, עליך לדעת כי מסחר במט”ח הוא השוק הנזיל הגדול ביותר מבין השווקים הפיננסים בעולם אשר מסתכם בסחר חילופי כספים של כטרליון דולר בכל יום.

שוק המט”ח פועל 24 שעות ביממה ובכך הופך אותו לשוק הנזיל ביותר בעולם. עם זאת, מסחר בפורקס טומן בתוכו סיכון רב. מלבד העובדה כי שוק המט”ח גרם לסוחרים רבים להתעשר, היו רבים אחרים אשר בעקבות המסחר איבדו סכומים רבים של כסף. לכן, עלייך לקחת בחשבון לחשוב פעמיים לפני כניסתך לשוק פיננסי זה. עליך להיות בעל ידע ומיומנות רבה לפני כניסתך לשוק זה, וחלק מכך הוא המודעות והמשמעת.

בטוח שהנך יודע כיצד ועם אילו צמדי מטבעות לסחור וכיצד לקרוא גרפים. אולי אפילו הנך יודע על מספר שיטות ואסטרטגיות מסחר מוצלחות, אך עם זאת, עליך לשקול את העובדה כי שוק המט”ח פועל 24 שעות ביממה והדבר החשוב ביותר הוא התזמון.

כל דקה בשוק הפורקס חיונית וחשובה. ברגע אחד הנך מבחין בעלייה בערך המטבע המקומי , ולמחרת הנך מבחין כי ערכו של אותו סוג מטבע נמצא בירידה. זו הסיבה מדוע עליך לקחת בחשבון את העובדה כי שוק המט”ח הוא שוק מאוד דינמי עם תנודתיות רבה של ערכי המטבעות.

בכל דקה ודקה, אירועים המשפיעים על ערכי המטבעות הם בעלי חשיבות הדרגתית למסחר שלך. בשל תכונה זו, אתה בתור סוחר מט”ח, יכול להיכנס לשוק מספר פעמים ביום. הדבר יאפשר לך להרוויח כמה רווחים לאחר כל כניסה שתעשה, או אף לאבד סכום מכספך אם ביצעת החלטה שגויה.

ראשית עליך לזכור כי השוק מתחיל ביום ראשון בחצות (שעון ישראל) ונסגר ביום שישי ב-11 בלילה. בהתבסס על זמנים אלה, תראה כי תמיד ישנה תנועה של סוחרים ומישהו בכל מקום בעולם יבצע קנייה או מכירה של מטבעות.

ישנם שעות מסוימות בשוק הפורקס שעליך להיכנס לעסקה על מנת לקבל את הרווח הכספי הגבוה ככל שניתן. שעות אלה הן הרווחיות ביותר.

עליך לזכור כי לא חשוב כמה רבה היא הידע והמיומנות, התזמון של הסוחר הוא ההבדל בין הפסד לרווח.

פרטים אודות מחבר המאמר:

גו פורקס GoForex מסחר במטבע חוץ, שרותים לסוחר המתקדם, שרותי ברוקר, אימון אישי קורסים במטח.

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/41357/השעות-הכי-טובות-למסחר-בפורקס

Related posts

סיקור וידאו על הבורסה בטוקיו

תיקי השקעות אינפו

המנצחים והמפסידים של שוק ההון

מע”מ בשיעור אפס בגין עסקאות באינטרנט – דיני מיסים

תיקי השקעות אינפו

כתיבת תגובה

Login

X

Register